Akademia Mikrobot – co to właściwie jest?

Drodzy Użytkownicy.


Jeśli jesteście tu pierwszy raz, szczególnie jeśli trafiliście tu przez przypadek, to zapewne interesuje Was czym się zajmujemy.

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy chcą przekazać swój zapał innym. Brzmi to jak banał, który pojawia się na każdej tego typu stronie, jednak prawda rzadko kiedy jest efektowna. Wiemy jak ciężko jest czasem rozpocząć jakiś projekt ze względu na brak wystarczającej wiedzy albo motywacji. Sami przez to przechodziliśmy. Dlatego utworzyliśmy Akademię Mikrobot. Miejsce, w którym dzięki wspólnej pracy i pomocy nauczycie się wszystkiego co będzie Wam potrzebne w budowie własnych robotów i urządzeń inteligentnych. Rozpoczęliśmy swoją pracę podstawowym kursem z robotyki oraz druku 3D, aby wprowadzić w ten fascynujący świat jak najwięcej osób. W przyszłości nie mamy zamiaru ograniczać się tylko do tego. Każdy znajdzie coś dla siebie: kursy programowania Arduino, modelowania w środowisku 3D, projektowania i tworzenia płytek PCB, budowania własnych robotów i wiele innych. Obserwujcie nas, bo jak nie teraz to w przyszłości możecie znaleźć coś dla siebie.

Nie chcemy ograniczać naszej współpracy tylko do przeszkolenia Was. Działamy aktywnie w Kole Naukowym. Pisząc ten tekst jestem jego przewodniczącym, dlatego chcielibyśmy ułatwić Wam wstęp w bardziej wymagające projekty, którymi zajmujemy się na uczelni. W końcu każdy kto zainteresuje się robotyką jest dla nas ważny.

W razie jakichkolwiek pytań zawsze służymy pomocą :)

Akademia Mikrobot