zdjęcie w tle

Nowe kursy po wakacjach!

Tak jak mówi tytuł posta. Od października ruszamy oficjalnie z kolejnymi warsztatami dla każdej grupy wiekowej! Odpowiednie kursy znajdą dla siebie dzieci z podstawówki, ale również studenci i dorośli.


Prawdopodobnie ostatnio o nas nie słyszeliście, ale to dlatego, że ciężko pracujemy nad kolejnymi zajęciami, aby przekazać naszą wiedzę i doświadczenie każdej chętnej osobie. Od października będziecie mogli nie tylko skorzystać z naszych usług, ale również... przetestować nasz nowy produkt! Trwają pracę nad elektroniką, która uatrakcyjni świat robotyki, ale o tym opowiemy kiedy indziej ;)

Czego będziecie mogli się nauczyć? Najmłodsi będą mogli rozpocząć swoja przygodę z robotyką i programowaniem dzięki zestawom Ranger od Makeblock. Osoby, które chciałyby zacząć od razu od Arduino również znajdą coś dla siebie. Będziecie mogli skupić się na programowaniu robotów mobilnych na naszej płytce edukacyjnej lub równolegle z programowaniem nauczyć się podstaw elektroniki i prototypowania na drugim kursie poświęconym Arduino: Tworzenie mobilnej platformy pomiarowej.

Poza tym będzie dostępny kurs podstaw programowania aplikacji w Androidzie, kurs projektowania PCB oraz kurs druku 3D. Wszystkie propozycje możecie zobaczyć tutaj.

Nie licząc zaproponowanych terminów możemy przeprowadzić wybrany przez Was warsztat w terminie, który sami zaproponujecie. Zachęcamy do tego, ponieważ każda osoba, która zachęci inną do zapisu na kurs dostaje 20% zniżki na wybrany kurs. Upusty się sumują więc za cała grupę będziecie mieć proporcjonalnie więcej korzyści :)

W razie jakichkolwiek pytań jak zawsze z chęcią odpowiemy, mailem, przez facebooka lub telefonicznie.

Akademia Mikrobot