O Akademii

robot
Akademia Mikrobot - projekt firmy Mikroprint - jest odpowiedzią na coraz to większe zainteresowanie młodych ludzi elektroniką, robotyką i programowaniem. Chcemy podzielić się wiedzą, którą posiadamy, aby zabrać ze sobą w świat technologii jak najwięcej osób. Wierzymy, że wspólnie jesteśmy w stanie zrealizować ciekawe i nieszablonowe projekty, które posłużą za inspirację dla innych. W najbliższej przyszłości na naszej stronie będziecie mogli zobaczyć projekty jakie wykonaliśmy i spróbować zrobić je własnoręcznie w domu dzięki szczegółowemu opisowi oraz plikom zawartym na GitHubie. A jeśli uważacie, że nie dacie rady na własną rękę to wypatrujcie informacji o wykładach i warsztatach otwartych, gdzie odpowiemy na Wasze pytania i wspólnie zrobimy coś naprawdę fajnego :)

Zespół

Piotr Bącała

Piotr Bącała
Założyciel

Świeżo upieczony inżynier. Przewodniczący Koła Naukowego CybAiR. Wolne chwile często spędza na tworzeniu nowych projektów bazujących na Arduino, Raspberry Pi czy druku 3D.

Marcin Kubiak

Marcin Kubiak
Pomocnik

Na co dzień zajmuje się drukiem 3d. Student uczelni ASBIRO. W wolnych chwilach lubi tworzyć różnego rodzaju maszyny, roboty - bardziej interesuje go kwestia mechaniki.

Mateusz Kubiak

Mateusz Kubiak
Prowadzący warsztaty

Koleś znający się co nieco na druku 3D, filmie oraz grafice komputerowej. Chce polecieć na Marsa, no ewentualnie na Księżyc.